Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu

 

OKULUMUZ

 

Cumhuriyet Döneminden önce, şimdiki yapı kredi bankası binasının karşısında yatılı Medrese olarak Eğitim Öğretime açılan Okulumuz; Cumhuriyetin ilanı ile önce 3 yıl, daha sonra da 5 yıl süreli İlkokula dönüştürülmüştür.1942 yılına kadar aynı binada eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmüştür.

            1945 yılında Okulumuz bugün bulunduğu yerinde yapılan ahşap binada Alaplı Merkez İlkokulu olarak hizmetine devam etmiştir.

            1988 yılında; 1945 yılında yapılmış olan ahşap bina yıkılarak yerine Zonguldak Lavvar  Yapı Kooperatifi tarafından 16 derslikli şimdiki binası inşa edilmiştir.Okulun adı da Zonguldak Lavvar  Yapı Kooperatifi  ve zamanın Alaplı Belediye Başkanı olan Ahmet Zeki Atalay’ın ismini alarak Ahmet Zeki Atalay  İlkokulu olmuştur.

            Okul 1992 yılında İlköğretim Okulu’na dönüştürülmüş ve böylece adı Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu olmuştur.

  

Okulumuz 2 katlı olup;16 derslik olarak inşa  edilmiştir.Okulumuzda ayrıca 1 Müdür odası, 2 Müdür Yardımcısı odası , Öğretmenler Odası, Rehber Öğretmen Odası, Memur Odası, Anasınıfı, Teknoloji ve Tasarım Atölyesi,

Fen ve teknoloji  Laboratuarı  Bilgi Teknoloji Sınıfı ve Kütüphane bulunmaktadır.

Okulumuz ;fiziksel olarak yetersiz olduğundan Resim Odası, Müzik Odası ve Spor Odası gibi bölümler, yer bulunmadığından düzenlenememektedir.Okulumuzun yaklaşık 600 metre karesi oyun alanı 1000 metre karesi yeşil alan olmak üzere toplam 1600 metre kare bahçesi vardır.  Okulumuzun binasının bulunduğu alan 400 metre kare yer kaplamaktadır.

PERSONELİMİZ
 
 

 HÜSEYİN KESKİN
 OKUL MÜDÜRÜ

1969 yılında Karadeniz Ereğli’de doğdu. İlköğrenimini 1974-1982 yılları arasında  Alaplı Aşağıdağ Köyü İlköğretim Okulu ve Kdz.Ereğli Atatürk Ortaokulu’nda tamamladı.Daha sonra Kdz.Ereğli Endüstri Meslek Lisesi’den 1985 yılında  mezun oldu.1987-1989 yılları arasında 9 Eylül Üniversitesi Denizli Eğitim Yüksek Okulu Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdi.13 Kasım 1989 tarihinde yurdumuzun cennet köşelerinden Erzurum’da sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı.3 yıl Erzurum, 5 yıl Karabük illerinde çalıştı.1997 yılında Alaplı Yedigelli B.S.İlköğretim  Okulu’na 1999 yılında ise Alaplı Ahmet Ziya Yazıcı İlköğretim Okulu’na Okul Müdürü olarak atandı.Anadolu Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Lisans Programını tamamladı.2001 yılında şu an görev yaptığı Alaplı Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu’na sınıf öğretmeni olarak atandı.1 yıl müdür yardımcılığı,1 yıl müdür vekilliği görevlerini yürüttükten sonra 2003 yılında Okul müdürü olarak atandı.Halen bu görevini sürdürmekte olup evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

  YENER YAZGAN
  MÜDÜR YARDIMCISI

            1973 yılında Düzce'nin Akçakoca ilçesinde doğdu. İlk öğrenimini Bolu ilinde, orta öğrenimini ise Akçakoca'da tamamladı.1996 yılında Gazi Üniversitesi Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu.1996 yılında Adana Sarıçam İlköğretim Okulu'nda İş ve Teknik Öğretmeni olarak göreve başladı.1998 yılında okulumuza atandı. 1999-2000 yılları arasında Malatya Akçadağ YİBO  da yedek Subay Öğretmen olarak askerlik görevini yaptı.2003 yılından beri okulumuzda Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmekte olup bir çocuk babasıdır.

 

 

  SİNAN ŞEN
  MÜDÜR YARDIMCISI

             1975 yılında Kdz Ereğli'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Alaplı'da tamamladı. 1997 yılında Gazi Üniversitesi Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu. 1997 yılında Alaplı Mollabey İlköğretim okulunda İş ve Teknik Öğretmeni olarak göreve başladı. 1999-2000 yılları arasında Malatya Pütürge  YİBO da Yedek Subay Öğretmen olarak askerlik görevini yaptı.2004 yılında okulumuza atandı. 2005 yılından beri okulumuzda Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmekte olup bir çocuk babasıdır.

 

 

GÜLSÜM EKİCİ
REHBER ÖĞRETMEN

    1971 yılında Düzce’de doğdu. İlköğrenimini Kütahya 19 Mayıs İlkokulu, ortaöğrenim ve liseyi Kütahya Atatürk Lisesinde tamamladı.1994 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler bölümünden mezun oldu.1994 yılında Siirt ili Baykan ilçesinde sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 1997 yılında Zonguldak ili Alaplı ilçesi Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okuluna Rehber Öğretmen olarak atandı. Halen okulumuzda görevine devam etmektedir.

      Evli ve bir kız çocuğu annesidir.

 
 

 

NİHAL COŞKUN
ÖZEL EĞİTİM SINIFI ÖĞRETMENİ

1978 yılında Zonguldak ili Ereğli ilçesinde doğdu.İlkokulu Osmanlı köyünde , ortaokulu ve liseyi  Alaplı  Kız Meslek Lisesinde okudu. Daha sonra Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Zihin Engelliler Sınıf Öğretmenliğini  bitirdi.

          2002 Yılında Karabük ili Safranbolu ilçesinde  Hasan Gemici Eğitim Uygulamalı  Z.E.Sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.Mart 2004 yılında Alaplı Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okuluna atandı. Halen bu görevi yürütmektedir. Evli ve bir  çocuk annesidir.

 


ABDUSELAM BAŞEL
ÖZEL EĞİTİM SINIFI ÖĞRETMENİ

1952 Yılında Sivas Gemerek, Karagöl köyünde doğdu. İlkokulu köyde, ortaokulu Niğde Kemerhisar'da okudu.

Sivas Öğretmen Okulu'nu bitirdi. Kars Hanak Koyunpınar, Kayseri Himmetdede, Van Özalp, Yozgat  Çekerek, Hasinli, Kayseri Elmalı ve son olarak Kdz Ereğli Külah ve Balı Köylerinde görev yaptıktan sonra Alaplı Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulundan emekli oldu.

Evli ve iki çocuk babasıdır .
 

 

SEHER YÜCEL
ANASINIFI ÖĞRETMENİ

            1974 yılında Bilecik ili Bozüyük ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bozüyük'te tamamladıktan sonra Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Bir yıl Kdz. Ereğli'nin Yunuslu Köyü İlköğretim Okulu'nda görev yaptıktan sonra 2002 yılında okulumuza atandı.
            Evli ve bir erkek, bir kız olmak üzere iki çocuk annesidir.

 

 

BELMA AHMETREİSOĞLU
ANASINIFI ÖĞRETMENİ

          1975 yılında Kdz. Ereğli'de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Kdz. Ereğli'de tamamladıktan sonra 1998 yılında Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliğinden mezun oldu. Bursa, Kdz. Ereğli ve İzmit Gölcükten sonra 2006 yılında Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okuluna atandı.

Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 

MEHMET ALİ KORKMAZ
1-A SINIFI ÖĞRETMENİ

      1968 yılında Kdz. Ereğli'de doğdu. İlkokulu ve orta okul 1-2. sınıfları Ereğli'de okudu.Orta okul 3. sınıfı Alaplı Atalay Lisesi Ortaokul kısmında okudu.Lise öğrenimini Alaplı Atalay Lisesinde tamamladı.1991 yılında Gazi Üniversitesine bağlı Bolu Eğitim Yüksekokulundan mezun oldu.Aynı yıl Kahramanmaraş merkez ilçeye bağlı Çokran köyü İlköğretim Okulunda göreve başladı ve 23 ay burada çalıştı.18 Ağustos 1993 tarihinde göreve başladığı  Zonguldak ili Alaplı ilçesi Aydınyayla köyü ilkokulunda 2001 yılına kadar müdür yetkili sınıf öğretmeni olarak görev yaptı.2001-2006 yılları arasında Alaplı Kasımlı İlköğretim okulunda sınıf öğretmenliği görevinde bulundu. 21.07.2006 tarihinden beri okulumuzda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

      Evlidir ve Eftelya adında bir kızı vardır.

  
 

AYTEKİN ÇİÇEK
1-B SINIFI ÖĞRETMENİ

              1974 yılında Düzce ilinin Gölyaka ilçesinde doğdu. İlk ve orta  okulu Düzce’de, liseyi  Antalya ili Manavgat Lisesi’nde  tamamladı. Celal Bayar  Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden  1996 yılında mezun oldu.1996-2002 yılları  arasında Kilis ilinde görev yaptı.2002-2006 yılları arasında Kdz. Ereğli  Sarıkaya İ.Ö.Okulu’nda görev yaptı. 2006-2008 yılları arasında Alaplı Kasımlı İ.Ö. Okulu’nda  görev yaptı.2008 yılında  okulumuza atandı 
                Evli, Alper ve Kaan isimli iki erkek çocuk babasıdır.

 

 

HÜLYA KORKMAZ
1-C SINIFI ÖĞRETMENİ

           1968 yılında Mersin'de doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Tarsusta okudu. Yüksek öğrenimini Bolu Eğitim Yüksekokulu'nda tamamladı. Daha sonra iki yıllık Anadolu Üniversitesi Lisans Tamamlama Programını  bitirdi.
            1991 Yılında Sivas ili Yıldızeli ilçesinde göreve başladı. 3 yıl çalıştıktan sonra 1994 yılında Alaplı'ya atandı. Bölücek, Belenköy ve Kılçak köylerinde çalıştıktan sonra Tepekent İlköğretim okulunda da beş yıl çalıştı.2008 yılında okulumuza atandı.
           Evli ve iki çocuk annesidir.

 


NALAN YILMAZ
1-D SINIFI ÖĞRETMENİ

              1983 yılında Sivas Zara'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Zara'da tamamladı. Zara Çok Programlı Lisesi'ni bitirdikten sonra 2005 yılında Denizli Pamukkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği'nden mezun olduktan sonra 2006 yılında Sivas İmranlı Atatürk İlköğretim Okulu'nda göreve başladı. 2008 yılında Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu'na atandı. Evlidir.

 


AYKUT AYDOĞDU
2-A SINIFI ÖĞRETMENİ

1972 yılında Kayseri İli Develi İlçesinde doğdu İlköğrenimini Ceyhan Pamukeli İlköğretim Okulu Orta Öğrenimini   Develi Lisesinde tamamladı.Ardından Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmeni bölümünü tamamladı.

12.09.1994 tarihinde Kastamonu ili Küre İlçesi Avcıpınarı İlköğretim Okulunda göreve başladı.4 yıl kastamonu6 yıl Zonguldak illerinde çalıştıktan sonra 09.09.2005 yılında Alaplı A.Zeki Atalay İlköğretim Okuluna atandı. Halen bu görevi yürütmektedir.Evli 2 çocuk babasıdır.
 


İSA SEL
2-B SINIFI ÖĞRETMENİ

1972 yılında Amasya’da doğdu.İlk,Orta ve Lise öğrenimini Çanakkale’de tamamladı.1992-1996 yılları arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde okudu.1996 yılında Sinop ili Türkeli ilçesi Gökçealan köyü Ekse İlköğretim Okulu’nda  Sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.Altı sene Sinop ili Türkeli ilçesinde görev yaptıktan sonra Zonguldak ili Alaplı ilçesi Gürpınar-Çobanlar Birleştirilmiş Sınıflı İlköğretim Okulu’na atandı. Bu okulda iki sene görev yaptıktan sonra Aşağıdağ İlköğretim Okulu’na atandı.Aşağıdağ İlöğretim Okulu’nda iki sene Sınıf Öğretmenliği ve bir sene Müdür Yardımcılığı yaptı.2007 yılında Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu’na Sınıf Öğretmeni olarak atandı ve halen görevine devam etmektedir.

               Evli , iki erkek ve bir kız olmak üzere üç çocuk babasıdır.   
  

 

VEYSEL ÖZMEN
2-C SINIFI ÖĞRETMENİ

1968 yılında Sivas Şarkışla'da doğdu. İlk,  orta ve liseyi Şarkışla'da bitirdi. 1992 yılında Giresun Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliğinden mezun oldu. 1993 yılında Gümeli İlköğretim Okulu'nda göreve başladı. Sırasıyla Çatak, Mollabey İlköğretim Okullarında görev yaptıktan sonra 2006 yılında okulumuza atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 


HAKAN ASLAN
2-D SINIFI ÖĞRETMENİ

1972 yılında Tunceli ili Pertek ilçesinde doğdu.

İlköğrenimini Elazığ Fevzi Çakmak İlk okulu Malatya Akçadağ Öğretmen Lisesini tamamladı.

          Ardından Ç.Ü.Hatay Eğitim Yüksek Okulu Sınıf öğretmenliğini tamamladı 31.08.1991 yılında Zonguldak Alaplı ilçesi Bağ hisar İlk Okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 2005 yılında Ahmet Zeki Atalay ilköğretim Okulu’na atandı.Halen bu görevi yürütmektedir.Evli 2 çocuk babasıdır.
 


MEHMET SALCI
3-A SINIFI ÖĞRETMENİ

      1957  yılında Zonguldak ili Devrek ilçesinde doğdu.İlköğrenimin Akçabey Köyünde ,Ortaöğrenimi Devrek Lisesinde tamamladı.Ardından Bartın Eğitim Enstitüsü sınıf öğretmenliği bölümünü 7 Haziran 1979 yılında bitirdi.

07.11.1979 yılında  Samsun ili ,Bafra ilçesi,Kösedik Köyü III.İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.4 yıl Samsun ilinde çalıştıktan sonra Erzurum ili Hınıs ilçesi Çatak Köyüne atandı..Erzurum ilinde 5 yıl ,Balı ilçesinde 4 yıl ,Kocaeli ilinde 8 yıl ve son olarak Zonguldak ilinde 6 yılını çalışmaktadır.

      Şu anda Zonguldak ili Alaplı ilçesi Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulunda sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.Evli 2 çocuk babasıdır.
  

 

AYŞE KESGİN
3-B SINIFI ÖĞRETMENİ

               1972 yılında Kdz Ereğli'de doğdu. İlkokul, ortaokul ve Liseyi Alaplı'da tamamladı. Yüksek öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamladı. 1997 yılında ilk görev yeri olarak Erzurum ili Narman ilçesi Salih Zeki Dilek İlköğretim okuluna atandı. Daha sonra Alaplı Gümeli İlköğretim Okulu'nda ve Mollabey İlköğretim Okulu'nda görev yaptı.

              2007 yılında okulumuza atandı.

 


FERAMUZ ÖZGE
3-C SINIFI ÖĞRETMENİ

              1960 yılında  Osmaniye İli merkez ilçesinde doğdu İlköğrenimini Ceyhan Sakarya İlkokulunda , Orta Okulu Pamukkale Ortaokulunda tamamladıktan sonra Mersin Eğitim Enstitüsü bölümünü bitirdi.

       05.11.1979 Tarihinde Siirt İli Kurtalan ilçesi Kaya bağlar Okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 4 Yıl çalıştıktan sonra , 4 yıl Tokat ilinde çalıştı. Daha sonra 15 yıl Zonguldak’ın Devrek ilçesinde çalıştıktan sonra  Alaplı ilçesine atandı. 30.09.2004 yılında A.Zeki Atalay İlköğretim Okuluna  Atandı. Evli 3 çocuk babasıdır.
 

 

 


MESUT KARAMAN
3-D SINIFI ÖĞRETMENİ

           1975 yılında Karabük'te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Karabük'te tamamladıktan sonra Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde mezun oldu. 1996 yılında Burdur ili Bucak ilçesi Kızılseki Yoncaağaç köyünde öğretmenliğe başladı. 2000 yılında Alaplı Küçükkaymaz İlköğretim okuluna atandı.Ardından Aşağıdağ ilköğretim okulunda çalıştıktan sonra 2005 yılında okulumuza atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 


HASAN SÜZEN
4-A SINIFI ÖĞRETMENİ

           1956 yılında Ordu ili Fatsa ilçesinde doğdu.İlköğrenimini Fatsa  Büyük koç Köyünde ,Orta Okulu Orduda tamamladı.Ardından Rize Eğitim Enstitüsünde  sınıf öğretmenliği bölümünü bitirdi.

        05.12.1979 tarihinde Sivas ili Şarkışla ilçesi Altınyayla Kale Köyü Okulunda Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı.Dört yıl aynı okulda görev yaptıktan sonra Şanlıurfa iline daha sonra 24 Mayıs 1998 yılında A.Zeki Atalay İlköğretim Okuluna atandı. Halen bu görevi yürütmektedir.Evli 2 Çocuk Babasıdır.
 


MUAMMER IRMALI
4-B SINIFI ÖĞRETMENİ

1970 yılında Çankırı ili Çerkez ilçesinde doğdu. İlköğrenimi Soğuksu Demir Çelik ve Merkez Ortaokulunda tamamladı. Ardından Gazi Eğitim  ve Selçuk Üniversitesi Lisans Bölümünü tamamladı.

       12.02.1994 tarihinde Konya İli Kulu ilçesi Saz Yaylası Okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.4 yıl bu okulda görev yaptıktan sonra 3 yıl Bolu 4 Yıl Karabük ilinde çalıştıktan  sonra 2004 yılında A.Zeki Atalay İlköğretim  Okulu’na atandı.Halen bu görevi yürütmektedir.Evli 2 çocuk babasıdır.
 


CENGİZ ÜNAL
4-C SINIFI ÖĞRETMENİ

         1971 Yılında Edirne İli  Süloğlu ilçesinde doğdu.İlkokulu Tatarlar  Köyünde İlkokulunda orta okulu kepirtepe öğretmen lisesinde tamamladı.Ardından Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünü tamamladı.

       20.01.1993 Tarihinde Zonguldak İli Alaplı ilçesinde Hasanlı Okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.Eylül 2005 yılında A.Zeki Atalay ilköğretim okuluna atandı.Halen bu görevi yürütmektedir. Evli 2 çocuk babasıdır.
 

 

 


SEMA AYDOĞDU
4-D SINIFI ÖĞRETMENİ

          1974 yılında Zonguldak ilinde doğdu.ilköğrenimini satıbeyler ilkokulunda,orta öğrenimini bakacak kadı ortaokulunda tamamladı.ardından Çaycuma lisesini  bitirdi.Abant izzet baysal üniversitesi sınıf öğretmenliğini bitirdi.

         02.09.1996 tarihinde Kastamonu ilinin küre ilçesi avcı pınarı b.s.i.okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.2 yıl Kastamonu 7 yıl Zonguldak ilinin çeşitli okullarında görev yaptıktan sonra 15.03.2005 tarihinde         A.Zeki Atalay ilköğretim okuluna atandı.halen bu görevi yürütmektedir.evli 2 çocuk annesidir.
 

 

 

NEJLA UÇAR
5-A SINIFI ÖĞRETMENİ

1962 yılında Çaycuma'da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesini bitirdi. sırasıyla Erenköy İlkokulu, Yedigelli İlkokulu, Kasımlı İlköğretim Okullarında görev yaptı.2007 yılında okulumuza atandı.


HAKKI TURAL
5-B SINIFI ÖĞRETMENİ

            1966 yılında Karabük İli Merkez ilçesinde doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Karabük‘te tamamladı.Ardından Gazi Üniversitesi Bolu Eğitim Fakültesinde önlisans bölümünü bitirdi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi matematik bölümünü bitirdi.

        12.09.1991 tarihinde Rize ili Güneysu ilçesi Islahiye Tas cami Okulunda Sınıf Öğretmeni Olarak göreve başladı.1994 Yılında 1 yıl öğretmen olarak Erzurum ilinde görev yaptıktan sonra 20.04.2005 yılında A.Zeki Atalay Okuluna atandı .Halen bu görevi yürütmektedir.Evli 2 çocuk babasıdır.
 


MEHMET ARSLAN
5-C SINIFI ÖĞRETMENİ

    1958 Yılında Elazığ ili Karakoçan İlçesinde doğdu .ilk okulu Yatılı Bölge ilkokulunda orta okulunda tamamladı. Liseyi Ömer Seyfettin Lisesinde tamamladı.Ardından Bingöl Eğit.Ens. tamamladı.

           1979 yılında Kars İli Kağızman ilçesi YolKıran ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.4 yıl görev yaptıktan sonra Yozgat iline ardından 1988 yılında Zonguldak Gümeli İlköğretim Okuluna atama yapıldı 2004 yılında Alaplı A.Zeki Atalay İlköğretim Okuluna

tayin oldu .Halen bu okulda görev yapmaktadır.Evli 2 çocuk babasıdır.
 


ORHAN ÇELİK
5-D SINIFI ÖĞRETMENİ

            1967 yılında Afyon ili Emirdağ ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Eşrefli Köyünde  ve Yalvaç Ortaokulu,  orta öğrenimini ise Yalvaç Atatürk lisesinde tamamladı. Ardından Kastamonu Eğitim Yüksek Okulu bitirdi. Anadolu  Üniversitesinde Lisans tamamlama yaptı.

      08 Aralık 1988 tarihinde Kahramanmaraş İli Afşin İlçesinin Kangal Köyü İlköğretim okulunda ilk atama  Sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 5 yıl Kahramanmaraş ilinde görev yaptıktan sonra 5 yılda Kdz. Ereğli ilçesinde çalıştı. 1 Eylül 1999 yılında Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu’na atandı.Halen bu görevi yürütmektedir.Evli 2 çocuk babasıdır.
 

 

SEMA ER
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

1967 yılında  İnebolu ' da doğdu. İlk ve orta öğrenimini  Üsküdar 'da  tamamladı. 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi.

1991 yılında Çorum 'da  göreve başladı. İki yıl Çorum ilinde, üç yıl İstanbul ilinde görev yaptıktan sonra 1995 yılında Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okuluna atandı. Halen okulumuzda Türkçe Öğretmeni olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve bir erkek çocuğu annesidir.

 

 

DİLEK DOĞAN
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

1974 yılında Antalya ilinde doğdu. İlköğrenimini Mustafa Adıyaman İlköğretim Okulu ve İstiklal Ortaokulunda Ortaöğrenimini ise Antalya Ticaret Meslek Lisesinde  tamamladı. Ardından Pamukkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi.

30.09.1998 tarihinde Sakarya ili Karapürçek ilçesi Şehit Hüseyin Zorlu İlköğretim Okulunda Türkçe Öğretmeni olarak göreve başladı.1 yıl Sakarya ilinde çalıştıktan sonra 1999 yılında Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu’na atandı. Halen Okulumuzda Türkçe Öğretmeni olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

ARZU YAZGAN
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

1981 yılında Kdz.Ereğli'de doğdu. İlköğrenimini Kayabaşı  İlkokulu ve Ereğli Lisesinin  Ortaokulunda , Ortaöğrenimini ise Alaplı Atalay Lisesinde  tamamladı. Ardından Marmara  Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünü bitirdi.

26.09.2002 tarihinde ilk atama görev yeri olarak Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu’na atandı. Halen Okulumuzda Türkçe Öğretmeni olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

 

 

SABRİ SOYÇELİK
MATEMATİK ÖĞRETMENİ

1958 yılında Eskişehir İli Merkez  ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Mithat  Paşa  İlkokulu ve Mehmetçik  Ortaokulunda , Ortaöğrenimini ise Bahçelievler Lisesinde  tamamladı. Ardından Eskişehir Eğitim Enstitüsü Matematik  bölümünü bitirdi.

22.02.1982 tarihinde Afyon ili Sandıklı ilçesi İmam Hatip Lisesinde Matematik Öğretmeni olarak göreve başladı. 3,5 yıl Afyon ilinde 17 yılda Zonguldak / Kdz. Ereğli Atatürk Ortaokulunda  çalıştıktan sonra 2003 yılında Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu’na atandı. Halen Okulumuzda Matematik Öğretmeni olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

VOLKAN ŞEFKATLIOĞLU
MATEMATİK ÖĞRETMENİ

1981 yılında Balıkesir'de doğdu. İlokulu Gönen Şehit Rahmi İlkolunda, Ortaokulu ise Bandırma Anadolu Lisesinde tamamladı. 2003 yılında Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. 2003 yılında Alaplı Mollabey İlköğretim Okulunda göreve başladı. 2006 yılında okulumuza atandı.Evlidir.

 

 

ENGİN ERGÜN
FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ

              1963 yılında Lüleburgaz’da doğdu. İlkokulu Lüleburgaz Emrullah Efendi İlkokulunda, ortaokulu Atatürk Ortaokulu, Liseyi Lüleburgaz Lisesinde bitirdi. 1990 yılında Trakya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik bölümünden mezun oldu. 1991 yılında Kayseri’nin Bünyan ilçesinde Fizik öğretmeni olarak göreve başladı.Daha sonra Kırklareli İmam Hatip Lisesi, Lüleburgaz Endüstri Meslek Lisesinde 6 yıl görev yaptı.1997 yılında Zonguldak ili Alaplı ilçesi Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulunda Fen Bilgisi öğretmeni olarak çalışmaya başladı. Halen okulumuzda görevine devam etmektedir.

        Evli ve iki çocuk babasıdır

 

 

HABİBE BAHADIR
FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ

             1981 yılında Karabük ilinin Eskipazar ilçesinde doğdu. İlkokulu Zonguldak-Kilimli Cumhuriyet İlkokulu, Ortaokulu Zonguldak-Kilimli Ortaokulu ve lise öğrenimini Zonguldak-Mehmet Çelikel Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İlköğretimde Program Geliştirme bölümünde tamamladı. Sırasıyla Bitlis-Kurtuluş Ö.K.T. İlköğretim Okulu, Ankara-Bala Büyükcamili İlköğretim Okulu, Ankara-Bala Ergin İlköğretim Okulu, Z.K.Ü. Ereğli Eğitim Fakültesi, Konya-Ilgın Gökçeyurt İlköğretim Okulu’nda çalıştıktan sonra 05.02.2008 tarihinde Alaplı Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okuluna tayin oldu. Halen okulumuzda Fen ve Teknoloji Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evlidir.

 

 

ALİ ULUDAĞ
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ

           1975 yılı Kasım ayında KDZ Ereğli de doğdu. İlkokulu Yedigelli Köyü İlkokulunda tamamladı. Ortaokulu Mollabey Ortaokulunda tamamladı. Lise öğrenimini Ereğli Ticaret Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği Bölümünde tamamladı. İlk görev yeri İstanbul Bağcılar Ticaret Odası İlköğretim Okuludur. Daha sonra Alaplı Mesleki Eğitim Merkezine tayin oldu. 2002 yılında Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okuluna Tayin oldu. Halen Okulumuzda Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 


Murat TURHAN
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ

 

 

 

ÖZLEM KAYA
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

            1978  yılında Düzce' de doğdu. İlköğrenimini  Alaplı Merkez İlkokulunda ; orta okul ve lise  öğrenimini Kdz. Ereğli TED kolejinde tamamladı.

2000 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim  Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulunda İngilizce öğretmeni olarak göreve başladı ve halen  aynı yerde görevine devam etmektedir.

     Evli ve bir erkek çocuğu annesidir.

 

 

YELİZ AKDEMİR
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

    1982 yılında Kdz Ereğli'de doğdu.İlköğrenimini Alaplı Merkez İlkokulunda; orta okul ve lise öğrenimini Kdz. Ereğli Ted Kolejinde tamamladı.

2004 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu.Aynı yıl Artvin Güreşen İlköğretim Okulunda İngilizce Öğretmeni olarak göreve başladı.2007 yılında Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okuluna tayin oldu ve halen aynı yerde görevine devam etmektedir.Evlidir.

 

 

AYSEL İNCİRCİ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

     1983 yılında Uşak'ta doğdu.İlköğrenimini Manisa Salihli Beşeylül İlkokulunda ve 50. Yıl Orta okulunda; ortaöğrenimini ise Türkbirliği  Süper Lisesinde tamamladı.

2005 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu.Aynı yıl Erzurum Tekman Cumhuriyet İlköğretim Okulunda İngilizce Öğretmeni olarak göreve başladı.2007 yılında Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okuluna tayin oldu ve halen aynı yerde görevine devam etmektedir.

 


MUSTAFA DAYIOĞLU
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ

             1974 yılında Kdz. Ereğli'de doğdu.  Alaplı Atatürk İlkokulunu, Alaplı Atalay Lisesi ortaokul bölümünü Ereğli Lisesini bitirdikten sonra Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesini 1998 yılında bitirdikten sonra 1999 yılında Şırnak ili İdil ilçesi Üçok köyü ilkokuluna  sınıf öğretmeni olarak atandı.Üç yıl bu okul görev yaptıktan sonra sırasıyla Alaplı Aşağıdağ İlköğretim Okulu, Ahmet Ziya Yazıcı İlköğretim okulu ve Alaplı Anadolu Lisesinde görev yaptıktan sonra 2008 yılında okulumuza Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak atandı. Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

 

 

MEHTAP FIRAT
MÜZİK ÖĞRETMENİ

              1982 yılında Malatya da doğdu. İlk ve orta Malatya da tamamladı. 2006 yılında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel sanatlar fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra aynı yıl okulumuzda Müzik öğretmeni olarak göreve başlamıştır.

 


ÖZGÜR ÇAKMAN
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

              1977 yılının şubat ayında Akçakoca’da doğdu.İlk orta ve lise tahsilini sırası ile Devrim İlkokulu Atatürk ilkokulu ve Akçakoca Lisesinde tamamladıktan sonra 1997 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulunu kazandı.2002 yılında bu okuldan mezun olduktan sonra ilk olarak Zonguldak ili  Sivriler Beldesinde göreve başladı.Daha sonra Zonguldak Uzun Mehmet İşitme Engelliler İlköğretim Okulunda çalıştıktan sonra 2006  yılında Alaplı Ahmet Zeki Atalay İ.Ö.O. tayin oldu2006 yılında eşi Özlem Hanımla evlenmiş olup 2008 yılının mayıs ayında  bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.Öğretmenimiz halen okulumuzda aktif olarak çalışmaktadır.Evli ve bir çocuk babasıdır.
 


EDA ŞAN
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ

          1983 yılında Düzce'de doğdu. İlköğrenimini Yeni Mahalle İlköğretim Okulu ve Atatürk Ortaokulu'nda, Ortaöğrenimini ise Düzce Anadolu Teknik Lisesi'nde tamamladı. 2005 yılında Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu.

     Yüksek Lisans Eğitimine Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Ana Bilim Dalı'nda devam etmektedir. 10/02/2006 tarihinde Düzce Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu'nda göreve başladı. 24/07/2007 tarihinde Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu'na atandı.
 


YASEMİN YİĞİT
TEKNOLOJİ VE TASARIM ÖĞRETMENİ

         1985 yılında Kdz. Ereğli'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Alaplı'da tamamladı. 2008 yılında Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Giyim Endüstrisi ve Moda Tasarımı Öğretmenliği'nden mezun oldu.

         2008 yılında okulumuzda görev almaya başladı.

 


MEHMET TOPOZ
MEMUR

              1965 Yılında Düzce ili Yığılca ilçesinde doğdu. ilköğrenimini Düzce Hamidiye İlkokulunda bitirdi 1991 yılında açılan Devlet Memurluğu Sınavını kazanarak Yardımcı Hizmetler Sınıfı kadrosuna atandı.1991-2002 yılları arasında Zonguldak Fatih Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde görev yaptı.2002 yılında Alaplı Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okuluna atandı.2006 yılında açılan Görevde Yükselme Sınavını kazanarak aynı kurumda Genel İdari Hizmetler Sınıfına memur olarak terfi etti.Aynı kurumda aktif olarak çalışmakta olup evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !